Šajā blogā atrodamā informācija un fotogrāfijas ir mans īpašums, kas nav izmantojams komerciāliem nolūkiem. Rakstot par manā blogā atrasto informāciju citās Interneta lapās, obligāti norādīt atsauci uz šo blogu
( http://rainbowrokdarbi.blogspot.com)

sestdiena, 2010. gada 31. jūlijs

Cepure ar puķēm

Biju nopirkusi Dārtai cepurīti ar nagu, lai saule nespīd actiņās. Bija šāda:

Bet kaut kā likās, ka tās sienamās lentes ir galīgi nevietā. Iesākumā pārveidoju tās, nogriezu, piešuvu trīsstūrīšus virs austiņām.

 Bet tas uzraksts man arī likās ne visai pievilcīgs, tam pa virsu tapa šādas puķītesLapiņas no trikotāžas T-krekla, vienkārši izgrieztas un piešūtas, un puķes no hmmm...auduma, no kura šuj izpletņus (tas man no vecāsmammas krājumiem, viņa padomju laikos šuva izpletņus kara bāzei).
Lai arī tās puķes īsti nepiederas tam cepures stilam, taču, manuprāt, tomēr ir drusku meitenīgāks skats un nav arī tas uzraksts.


Tagad meitai jauna cepure, varēsim braukt uz Biksēres muižas svētkiem Sarkaņu pagastā!!!! Jauku dienu visiem!!

2 komentāri:

  1. Lielisks rezultāts! Bet izskatās, ka Tev būtu bijis tikpat vienkārši uzšūt visu cepuri pašai, lai uzreiz ir tāda, kā Tev patīk. :)

    AtbildētDzēst
  2. oi, nē...es ar apģērbu šūšanu laikam esmu uz Jūs! Bet cepurīte man iepatikās, tāpēc, ka ar nadziņu....un visu, kas nepatika - pārveidoju:)

    AtbildētDzēst