Šajā blogā atrodamā informācija un fotogrāfijas ir mans īpašums, kas nav izmantojams komerciāliem nolūkiem. Rakstot par manā blogā atrasto informāciju citās Interneta lapās, obligāti norādīt atsauci uz šo blogu
( http://rainbowrokdarbi.blogspot.com)

pirmdiena, 2012. gada 16. aprīlis

Darām kopā! - 1.posms

Drusku atrādu, ka es arī tomēr kaut ko daru. Izgriezu mājas sienas, jumtu un pagalmu. Izskatās, lūk, šādi - 


ārpuse:


iekšpuse, pagalms:
(atvainojos par vizuāli nebaudāmo paklāju!)

Par polsterējumu izmantoju vingrošanas paklājiņu. Tas ir gana biezs, lai nebūtu nepieciešams kartons, tāpēc neko citu mājas sienām un jumtam neizmantošu. 

Par audumiem: reiz Madonas veikalā, kur tirgo lietotus aizkarus, segas utml.preces, bija izpārdošana, pirms jaunu preču pieveduma, un es sapirkos aizkarus pa 1,50Ls 2 gab. (tas kas jumtam un mājas iekšpusei) , jo kur gan citur tik lētus audumus par tādu naudu ņemtu... Mājas ārpuse gan ir pirkta Abakhanā. Tagad priecīga vel;ku ārā savus krājumus:)


4 komentāri:

 1. Kā man patīk zīmējumu salikums gan iekšpusītei, gan ārpusītei! Skaisti audumiņi!
  Un tāds zolīds jogas paklājiņš bijis :D man gan tāds pavisam vārgs, praktiski nelietojams.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tāpēc jau es tev jautāju, vai nebūs par biezu ar visiem kartoniem, jo skatoties uz šo savu paklājiņu, man tā likās:):)

   Dzēst
 2. Man ļoti patīk tas mājas ārpuses audumiņš:) Man arī fiksi, fiksi jāprotās, un jāsāk ko darīt šī projektiņa labā...

  AtbildētDzēst
 3. man ar kā Bietītei ar steigu jāprotas...
  Ļoti skaisti audumiņi mājiņai - man pašlaik lielākā problēma ir tieši audumu izvēlē, īsti nesaprotu, ko gribu (precīzāk - māja pilna audumu, bet nav neviena, ko man gribētos leļļu mājiņai, pašlaik nākas ļoti pašdisciplinēties, lai nejoztu uz veikalu pēc jauniem audumu kalniem :D)

  AtbildētDzēst